Уживање во Банско (Септември)! 53% попуст на ноќевање во Four Leaf Clover 3* во вредност од 2232 ден. (36 €) по цена од 1054 ден. (17 €)

Цена

1054 ден.

Вредност

2232 ден.

Попуст

53%

Заштеда

1178 ден.

Добивате

Понудата е за едно лице и истата вклучува: 

 • Паркинг
 • Wi-fi интернет 
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2023 до 30.09.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Единечното сместување е со доплата на вториот кревет по сума од 75% од цената на купонот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За деца до 12 години е бесплатно
 • За трето возрасно лице е потребна доплата од 75% од цената на купонот
 • Трансфер до почетната станица и назад - 2 € по лице
 • Користење на сауна и парна бања - 10 € по лице
 • Користење на џакузи - 40 € за 4 лица за 1 час

Опис

Хотелот Four-Leaf Clover е сместен на тивка локација во Банско, на 900 метри од гондолата. Собите се со прекрасен поглед на Пирин, Рила  и Родопите. Во ресторанскиот дел на хотелот можете да вкусите регионални и интернационални порции. Апартманите имаат целосно опремена кујна, кабелска телевизија, приватна бања со туш. Кујната  вклучува и машина за садови. Хотелот располага со сауна  и топла бања. Бесплатен паркинг. Достапна е и собна послуга, како и превоз до аеродром, на барање на гоститите, со доплата.

Во сместивањето има можност за подготовка на храна со кујнски апарати: фрижидер, плоча за готвење, печка во поголемите апартмани и соодветниот прибор. За помалку од 20 гости во хотелот, храната е на однапред поставено мени.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.