Посетете го Малешевскиот крај (24.11-24.12.2021)! До 29% попуст на ноќевање во сместување и денови по избор во Хестиа Апартмани - Берово

Цена од

450 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

25%

Заштеда

150 ден.

Преостанато време

Купени: 10

Добивате

Понудата е по лице во сместување и денови по избор

Опции на понудата:

Ноќевање во двокреветна соба (од недела до четврток) 600 ден. (10 еур)
450 ден. (7 еур)
Ноќевање во студио (од недела до четврток) 700 ден. (11 еур)
500 ден. (8 еур)
Ноќевање во апартман (од недела до четврток) 800 ден. (13 еур)
600 ден. (10 еур)
Ноќевање во двокреветна соба (петок - сабота) 600 ден. (10 еур)
500 ден. (8 еур)
Ноќевање во студио (петок - сабота) 700 ден. (11 еур)
550 ден. (9 еур)
Ноќевање во апартман (петок - сабота) 800 ден. (13 еур)
650 ден. (10 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.11.2021 до 24.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум две ноќевања, односно да купите два купони
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон 
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од апартманите со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој 
 • За деца до 14 години престојот е бесплатен.
 • За секое лице над 14 години се доплаќа 250 денари.
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

Апартмани Хестиа

На само 7 км. од Берово, на месноста наречена Лаки, на регионалниот пат Р-527 -Кочани-Виница-Берово-Клепало (граничен премин), се наоѓа Беровско езеро. Возејќи се по патот, со првото здогледување на Беровското езеро, на само 50 метри, од вашата лева страна се наоѓаат Берово Хестиа апартманите кои се изградени 2012 година. Објектот располага со 3 апартмани (4 возрасни), 2 студија (3 возрасни или 2 возрасни и 2 деца) и 2 соби (2 возрасни). Секоја од собите е комплетно луксузно опремена, со сопствена тераса за релаксирачки одмор, WC, ТВ, минибар и Wi-Fi. Апартманите и студијата се опремени со чајна кујна, а на располагање е и заедничка просторија-ресторан со кујна опремена со шпорет со рерна, фрижидер и машина за перење на садови. За децата е обезбедено посебно катче во кое можат безбедно да си играат додека возрасните уживаат во дружењето и консумирањето на вкусните традиционални малешевски специјалитети, скара и готвени јадења, поткрепени со малешевска сливова ракија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.