Сместување во бунгалови во Дојран (Јуни)! 15% попуст на ноќевање за четири лица во ФУК ТАК Бунгалови во вредност од 2600 ден. по цена од 2200 ден.

Цена

2200 ден.

Вредност

2600 ден.

Попуст

15%

Заштеда

400 ден.

Преостанато време

Купени: 43

 • ул. Маршал Тито 187, Сретеново, Стар Дојран

  Одведи ме таму

  078 458 884

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за четири лица во ФУК ТАК Бунгалови, Дојран

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.03.2023 до 30.06.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купувањето, купонот потребно е да го препратите на [email protected] со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Денешен Дојран покрај тоа што е прекрасно место за одмор и рекреација, со својата медитеранска клима, лековита кал, алги кои испуштаат јод и ви создаваат чувство како да сте на море.

На патот за Дојран ќе се насладувате на сите рајски овошја. Калинки, маслинки, киви, смокви, мандарини, но сево ова после ручекот, а за ручек рибја чорба, плескавица од икра и се разбира дојрански крап на трска.

Овде бил владичкиот трон на полјанскиот епископ Партение Зогравски, прв владика со македонско потекло, кој ги држел богослужбите на црковно-словенски, а беседите на македонски јазик. Ако сакате повеќе да дознаете за овој соборен храм, посетете го манастирот Света Марија Магдалена каде што молитвено живеат монахињите Ефимија и Февронија.

За компанијата

Фук Так бунгаловите се наоѓаат на 6 минути пешачење од плажата во Стар Дојран. Секој бунгалов има комплетно опремена кујна, приватен тоалет со туш и фен, тераса, поглед на езеро, градина, и WiFi. Во бунгаловите може да престојуваат и домашни миленици.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.