Одмор на Олимписка ривиера (Септември)! До 41% попуст на ноќевање во термин по избор во Christina Hotel

Цена од

1736 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2666 ден.

Попуст

35%

Заштеда

930 ден.

Купени: 23

Добивате

Понудата е за наем на соба во термин по избор:

Опции на понудата:

Ноќевање во двокреветна соба (Јуни и Септември) 2,956 ден. (48 еур)
1,736 ден. (28 еур)
Ноќевање во трокреветна соба (Јуни и Септември) 3,251 ден. (52 еур)
2,170 ден. (35 еур)
Ноќевање во фамилијарен апартман (Јуни и Септември) 3,987 ден. (64 еур)
3,596 ден. (58 еур)
Ноќевање во двокреветна соба (Јули и Август) 3,251 ден. (52 еур)
2,170 ден. (35 еур)
Ноќевање во трокреветна соба (Јули и Август) 3,251 ден. (52 еур)
2,728 ден. (44 еур)
Ноќевање во фамилијарен апартман (Јули и Август) 5,756 ден. (93 еур)
5,022 ден. (81 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.06.2022 до 30.09.2022
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.