Уживајте во Охрид (Декември)! 36% попуст на ноќевање со појадок за две лица во Хотел Белведере 4* Охрид во вредност од 3596 ден. по цена од 2290 ден.

Цена

2290 ден.

Вредност

3596 ден.

Попуст

36%

Заштеда

1306 ден.

Купени: 1

 • Св. Стефан б.б Охрид

  Одведи ме таму

  046 277 710; 046 277 720

  hotelbelvedere@t.mk

Добивате

Ноќевање со појадок за две лица во Хотел Белведере 4* Охрид

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.10.2021 до 31.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца до 2.99 години е бесплатно
 • За деца од 3-8.99 год се плаќа 620 ден. на рецепција со појадок
 • За трето лице се доплаќа 920 ден. на рецепција со појадок
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Опис

Хотел Белведере

Лоциран во населбата Св.Стефан, Хотел Белведере спој на класичната и луксузна уметност со модерен стил. Ова е место за сите оние кои сакаат да уживаат во мирен амбиент и прекрасен поглед на Охридското Езеро, на само 4 км од центарот на градот и 100м од брегот на езерото.
Хотел Белведере располага со капацитет од 90 луксузно опремени соби, лоби, конференциска сала, прекрасни балкони од секоја соба и голема тераса со поглед за уживање.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.