Релаксација во Охрид во Јануари, Февруари и Март! До 50% попуст на ноќевање за две лица во апартман по избор: De Lux апартмани или Вила Коста во Апартмани Коста - Охрид

Цена од

990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1990 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1000 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 10

 • Ул. Димитар Влахов, бр. 46 1/6

  Одведи ме таму

  071 935 679

  vilakosta@gmail.com

 • ул. Цар Самоил бр. 26, Охрид

  Одведи ме таму

  071 935 679

  vilakosta@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за двајца во Вила Коста 1,990 ден. (32 еур)
990 ден. (16 еур)
Ноќевање за двајца во De Lux Апартман 1,990 ден. (32 еур)
1,190 ден. (19 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.01.2020 до 31.03.2020
 • Пред да го купите ваучерот потребно е да направите резервација на телефон или e-mail
 • По купувањето на ваучерот потребно е да го испратите на e-mail со цел да ја комплетирате резервацијата, истовремено оставите контакт телефон
 • Потребно е да го приложите оптечатен ваучерот при посетата на Апартмани Коста
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 (два) купони.​​​​​​
 • За деца до 5 год. бесплатно доколку не користи посебен кревет
 • За деца над 5 год. или трет возрасен се доплаќа во апартманите 400 ден. за ноќевање на засебен кревет - тогаш апартманот е трокреветен. 
 • За користење на трокреветен апартман како двокреветен се доплаќа во апартманите 250 ден. за ноќевање.
 • Можете да купите повеќе ваучери и да ги комбинирате за повеќе ноќевања
 • Туристичката такса не е вклучена во цената, и изнесува 60 денари по лице на ден, и доплатата се врши директно во Апартмани Коста
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Целосно уживање и релаксација во едни од најубавите апартмани во Охрид! Со овој купон имате можност да изберете еден од апартманите:

Вила Коста

 • Тоалет и бања
 • ТВ/ Кабелска
 • Фрижидер
 • Постелнина/пешкири
 • Бесплатен wi-fi интернет
 • Фен за коса

De Lux Апартмани Коста

 • Спална соба
 • Чајна кујна
 • Фрижидер
 • Тоалет и бања
 • ТВ/Кабелска
 • Постелина/пешкири
 • Фен за коса
 • Бесплатен wi-fi интернет

De Lux Апартманите Коста се отворени во 2010 и се наоѓаат во строгиот центар на Охрид, непосредно до Охридската гимназија Св. Климент Охридски на 100 м од брегот на езерото. Инаку достапни се 6 апартмани, двокреветни и трокреветни, сите се со посебни влезови, на еден спрат. Собите се луксузно опремени со француски лежаи + чајна кујна и фрижидер

Секоја соба е опремена со: сопствено купатило, ТВ/ кабелска, фрижидер и постелнина (голем пешкир за капење, пешкир за лице и уште еден помал пешкир, хотелски сапунчиња, мини шампони и фен за коса). Во собите исто така има бесплатен wifi интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.