Дестинација Македонија! Уживајте во Охрид! (Ноември)! До 54%% попуст на ноќевање за две лица во сместување по избор во Вила Инекс - Св.Стефан

Цена од

1200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2170 ден.

Попуст

45%

Заштеда

970 ден.

Купени: 11

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • бул. Свети Наум, Свети Стефан

  Одведи ме таму

  070 243 625; 077 876 788

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две лица во сместување по избор

Опции на понудата:

Ноќевање за две лица во апартман 2+2 со поглед на езеро (понеделник-четврток) 2,800 ден. (45 еур)
1,300 ден. (21 еур)
Ноќевање за две лица во апартман 2+2 со поглед на езеро (петок-недела) 2,800 ден. (45 еур)
1,600 ден. (26 еур)
Ноќевање за две лица во апартман со поглед на планина (понеделник-четврток) 2,170 ден. (35 еур)
1,200 ден. (19 еур)
Ноќевање за две лица во апартман со поглед на планина (петок-недела) 2,170 ден. (35 еур)
1,400 ден. (23 еур)

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања односно да купите 2 купона

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.09.2023 до 20.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања односно да купите 2 купона
 • Достапен е појадок по цена од 150 ден по лице (доплата на рецепција)
 • Во цената е вклучена туристичка такса од 40 ден. по лице
 • За деца до 3 години бесплатно без дополнително легло
 • За деца над 3 години и возрасен за дополнително легло се доплаќа 250 денари од ноќевање
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Вила ИНЕКС се наоѓа на најпознатата Славија плажа и е лоцирана директно на плажата/песокот. До самата вила има голем маркет од ланецот “ЗАМА“ и неколку ресторанти и кафулиња. Од центарот на Охрид е одалечена 4,5км. Во околината на вила ИНЕКС и над неа се наоѓаат вилите Св.Стефан и Свис и хотелите Холидеј М, Тино, Климентица, Маива, Пела и други. Сите соби и апартмани се модерно уредени и располагаат со сопствени купатила,ТВ, Wi Fi,фрижидери, електрични бокали за кафе/чај, бесплатен тоалетен прибор и друго.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.