Релаксирајте се во традиционален амбиент (Декември)! 31% попуст на ноќевање за две лица во Комплекс Етно Село Tимчевски во вредност од 2480 ден. по цена од 1700 ден.

Цена

1700 ден.

Вредност

2480 ден.

Попуст

31%

Заштеда

780 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • на 17 км оддалеченост од Куманово

  Одведи ме таму

  075 497 749, 031 497 749

  [email protected]

Добивате

Понудата се однесува на ноќевање за две лица
*Со купен купон добивате 10% попуст во ресторанот. 
*Понудата не важи во сабота.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2023 до 25.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Сместувањето е во двокреветна соба
 • Пред купување на купонот потребно е да направите резервација по телефон
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Може да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Со купен купон добивате 10% попуст во ресторанот. 
 • Понудата не важи во сабота.
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Комплексот Етно Село на своите гости им обезбедува смирен одмор и релаксација. Хотелот нуди комфор и ги задоволува сите Ваши очекувања. Комплексот нуди постојано специјални пакети со вкучени најразлични содржини за своите гости каде комбинира професионални масажи со релаксирачко уживање во релакс соба и со останатите услуги кои се на располагање како во спа центарот така и во ресторанот и хотелот. Сместувачкиот капацитет на хотелот изнесува 129 легла. Располага со 36 соби, 13 апартмани и 1 претседателски апартмани. Собите се опремени со бежичен интернет, ТВ, клима уред, телефон, тоалетна маса. Претседателскиот апартман располагаат со сопствено џакузи и минибар. Во склоп на комплексот се наоѓа летен салон за свадби со капацитет до 500 лица, ресторан со летна тераса и летна бавча, сали за семинари до 60 и до 200 лица, летен клуб „Базени”, сопствена винарија, мини ЗОО со сопствена ергела за јавање коњи, детско игралиште, забавен парк, велосипедски патеки и сопствен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.