Одмор во Никити, Грција (24.05-15.06.2023)! Промотивна цена на ноќевање со појадок и вечера во сместување и период по избор + користење на надворешен базен во Hotel Koviou Holiday Village

Цена од

2480 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

Купени: 6

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање во сместување и период по избор

Опции на понудата:

HB ноќевање во бунгалов (24.05-31.05.2023) 2,480 ден. (40 еур)
HB ноќевање во бунгалов (01.06-05.06.2023) 3,100 ден. (50 еур)
HB ноќевање во бунгалов (06.06-15.06.2023) 3,720 ден. (60 еур)
HB ноќевање во мезонета: family room (24.05-31.05.2023) 1,798 ден. (29 еур)
HB ноќевање во мезонета: family room (01.06-05.06.2023) 2,418 ден. (39 еур)
HB ноќевање во мезонета: family room (06.06-15.06.2023) 2,790 ден. (45 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање со појадок и вечера во сместување и период по избор
 • Користење на надворешен базен 

*Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.05.2023 до 15.06.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања
 • Капацитет на бунгалов е 2 одвоени соби со еден дупол кревет и два единечни кревети 
 • Капацитет на mezoneta: family room е две нивоа со галерија со 4 кревети 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За дете до 11.99 престојот е бесплатен 
 • За дете над 11.99 години или трето возрасно лице се доплаќа 40% од редовната цена 
 • За четврто возрасно лице се доплаќа 30% од редовната цена 
 • За туристичка такса се доплаќа 1.50 € за едно лице за едно ноќевање
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.