Есенско уживање во Охрид (Јануари)! 35% попуст на ноќевање со појадок за едно, две или три лица по избор во Hotel Aleksandrija

Цена од

1400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2170 ден.

Попуст

35%

Заштеда

770 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е за ноќевање со појадок за број на лица по избор: 

Опции на понудата:

BB ноќевање за едно лице 2,170 ден. (35 еур)
1,400 ден. (23 еур)
ВВ ноќевање за две лица (двокревента соба) 2,790 ден. (45 еур)
1,800 ден. (29 еур)
BB ноќевање за три лица (трокреветна соба) 3,410 ден. (55 еур)
2,200 ден. (35 еур)

*Понудата не важи за Нова Година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.10.2021 до 31.01.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Понудата не важи за Нова Година
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.