Ски одмор во Пампорово (10.01.2021-20.02.2022)! Промотивна цена за ноќевање или ноќевање со појадок по избор и користење на сауна и џакузи + транспорт до патеката Студенец во Hotel Elitza Pamporovo

Цена од

941 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање во термин по избор:

Опции на понудата:

RO ноќевање (01.12-22.12.2021) 941 ден. (15 еур)
BB ноќевање (23.12-29.12.2021) 1,287 ден. (21 еур)
BB ноќевање (02.01-06.01.2022) 1,287 ден. (21 еур)
BB ноќевање (07.01-28.01.2022) 1,255 ден. (20 еур)
BB ноќевање (29.01-20.02.2022) 1,287 ден. (21 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на џакузи и сауна
 • Користење на пинг-понг, фудбал маса и скара на отворено
 • Превоз до патеката Студенец
 • Детско игралиште
 • Бесплатен интернет 
 • Паркинг (до исполнување на слободните капацитети)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.01.2022 до 20.02.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • При пристигнување потребно е да го однесете купонот испечатен 
 • Сместувањето е во стандардна двокреветна соба
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За деца до 6 години сместувањето е бесплатно без дополнително легло
 • За деца од 6 до 13 години се доплаќа 9 € за ноќевање во период од 01.12.2021 до 22.12.2021; 13 € за ноќевање во период од 23.12.2021 до 29.12.2021; 12 € за ноќевање во период од 02.01.2022 до 28.01.2022; 12 € за ноќевање во период од 29.01.2022 до 20.02.2022 
 • За дете над 13 години или трето возрасно лице потребно е да купите купон
 • За бањарки кои ви се достапни во текот на цел престој може да доплатите 5 € 
 • За домашни милеци се доплаќа 5 € за еден ден 
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот

Опис

Сместување:

Елица Хотелот има 10 двокреветни соби со спална или одвоени кревети, бесплатен ТВ и безжичен интернет, бања, фен и балкон. 
7 апартмани за три лица: спална, кревет на спуштање, мини фрижидер, бесплатен ТВ и безжичен интернет ДВД или видео, бања, фен. 
3 двособни апартмани, спална, детска соба, бесплатен ТВ и безжичен интернет, бања, фен за коса. 
Централно греење. Хотелот располага и со детско креветче и столче за јадење. Во близина на хотелот е луксузна вила со 3 спални, со можност за екстра. кревет, секоја опремена со бања, фен и телевизија, целосно опремена кујна, трпезарија, дневна соба со камин, застаклена тераса, машина за перење, самостојно парно, телевизија, безжичен интернет и DVD.

Ресторани и барови:

Во ресторанот на хотелот Елица ќе бидете пријатно изненадени од квалитетното услуга, широк избор на безалкохолни и алкохолни пијалоци, храна од Родопската и Бугарската национална кујна.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.