Уживање со поглед на Охридско Езеро (Октомври)! 35% попуст на ноќевање со појадок + користење на СПА во Hotel Inex Olgica & SPA 5* во вредност од 3140 ден. по цена од 2030 ден.

img

Цена

2030 ден.

Вредност

3140 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1110 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевање со појадок + користење на СПА

*Во цената е вклучен топол напиток и десерт во попладневните часови
*Во цената е вклучена туристичка такса + осигурување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.10.2021 до 31.10.2021
 • Задолжителна е претходна резервација и пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа!
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Доплати (директно на рецепција):
 • Доплата за вечера изнесува 10€ по лице од ден
 • За деца од 0-5.99 год во иста соба со родител без дополнително легло е бесплатно
 • За деца од 5.99-11.99 год. во иста соба со родител на дополнително легло се доплаќа 50% од редовната цена
 • Користењето на СПА центарот е овозможено секој ден со претходна резервација од еден час согласно достапните капацитети и актуелни хотелски правила и протоколи
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Ни преставува голема чест и задоволство да Ви посакаме топло добредојде и пријатен престој во нашиот хотел! Искрено се надеваме дека ќе бидете задоволни и ќе уживате во Вашиот престој во убавата природа која го опкружува хотелот и културните содржини и убавини кои ги нуди Охрид.

Ние како хотел ќе помогнеме Вашите очекувања да бидат исполнети и да Ви останат во пријатно и долготрајно сеќавање. Доколку сте редовен бизнис патник, задоволен турист или некој што сака да го посети нашиот прекрасен град, Ве покануваме да останете на место кое ќе Ви пружи удобен и модерен пристап во текот на Вашиот престој.

Инекс Олгица Хотел & Спа е уникатен хотел со 5 звезди на Охридското крајбрежје, лоциран покрај самото Охридско Езеро на патот кон манастирот Св.Наум, на само 4км од Охрид и 12км од Охридскиот аеродром. Претставува идеален избор кој нуди современи сместувачки капацитети а за приказната да биде комплетна во рамките на хотелот функционираат ресторан со неодоливи кулинарски специјалитети, аперитив бар, тераса со поглед кој плени, конференциски сали и спа центар со бнатрешен базен поддржани со извонредна услуга и посебно внимание на деталите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.