Спа релакс (15.07-25.12.2021)! 15% попуст на ноќевање за две лица со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Хотел Термал Спа - Виница во вредност од 4000 ден. по цена од 3390 ден.

Цена

3390 ден.

Вредност

4000 ден.

Попуст

15%

Заштеда

610 ден.

Добивате

Ноќевање за двајца со појадок и вечера + користење на СПА центарот  

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2021 до 25.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација по телефон или по e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да престојувате минумум две ноќевања
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Хотел Термал Спа се наоѓа на 4.5 км од градовите Виница и Кочани. Неговата местоположба и пријатен амбиент ќе ви овозможат вистински одмор и релаксација, а секако ќе имате можност да уживате и во модерно опремениот Спа Центар во третмани кои ќе го ослободат вашето тело и вашиот ум од било каков стрес и напнатост.
Овој идиличен хотел нуди извонредно пријатни услови за одмор, престој и рекреација. Располага со: 15 двокреветни соби, 3 king size спални 1 луксузен апартман, со прекрасен поглед на Виничко-Кочанската котлина.
Располага со 3 сали / 50, 200 и 600 особи, како и летна тераса која го доловува мирот и тишината на околината надополнета со прекрасен пејсаж.
Спа центарот се состои од два затворени базени, едниот е со температура од 30 степени, а другиот 26 степени и сауна

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.