Уживање и релаксирање (Декември)! Промотивна цена на ноќевање со појадок во денови по избор + користење на СПА во Хотел Тино 4* Центар

Цена од

1540 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

Купени: 42

 • Кеј Македонија 55, Охрид

  Одведи ме таму

  046 230 450, 046 230 451

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок во денови по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање двокреветна економи соба (недела - четврток) 1,540 ден. (25 еур)
BB ноќевање двокреветна економи соба (петок - сабота) 1,850 ден. (30 еур)

Понудата е по лице за ноќевање со појадок и вклучува:

 • Користење на СПА центар (џакузи, сауна и парна бања)
 • Бесплатен wi - fi интернет
 • Бесплатен паркинг

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2023 до 30.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби во хотелот на телефонските броеви 046 230 450, 046 230 451
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца до 5.99 год. сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 12 год. се доплаќа 535 ден.
 • За дете над 12 години, односно за трето лице се доплаќа 1069 ден. 
 • За единечно сместување во двокреветната соба се доплаќа дополнително 
 • За престој во соба со поглед се доплаќа 10 € за едно ноќевање директно во хотелот 
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

За компанијата

Хотелот е сместен во центарот на градот, на само 5 минути од стариот дел од Охрид. Лоциран на самото шеталиште има прекрасен поглед на целото езеро. Хотел Тино располага со 2 апартмани и 50 соби. Ресторанскиот простор пак располага со капацитет за 150 гости во внатрешниот дел од ресторанот и 100 гости на терасата. Во ресторанот може да пробате најразлични специјалитети од македонската кујна, морска кујна или италијански деликатеси. Во хотелот има исто така спа центар каде ќе можете комплетно да се опуштите во џакузи, сауна или другите услуги кои ги нудат.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.