Уживајте во Банско (25.11-19.12.2019)! До 23% попуст на ноќевање со појадок, појадок и вечера или ноќевање со појадок ручек и вечера во двокреветна соба + користење на СПА центарот во St. George Ski & Holiday

Цена од

1426 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1860 ден.

Попуст

23%

Заштеда

434 ден.

Купени: 4

 • 12 Асаница

  Одведи ме таму

  0885805914; 0885805913

  voucher@stgeorgespabansko.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање + СПА 1,860 ден. (30 еур)
1,426 ден. (23 еур)
HB ноќевање + СПА 2,037 ден. (33 еур)
1,736 ден. (28 еур)
FB ноќевање + СПА 2,480 ден. (40 еур)
2,046 ден. (33 еур)

Во понудата е вклучено:

 • HB/BB/FB ноќевање по избор во двокреветна соба
 • Користење на СПА центарот (внатрешен базен со минерална вода, Финска сауна, ароматична сауна, парна бања, џакузи, солена соба)
 • Wi-Fi
 • Фитнес
 • Детско катче
 • Туристичка такса и данок

*Потребен е престој од минимум 2 ноќевања во Декември за викенд денови

*Понудата не е валидна за 06.12 - 08.12.19 и 13.12 - 15.12.19

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.11.2019 до 19.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во двокреветна соба, при максимална исполнетост на капацитетите
 • Понудата не е валидна за 06.12 - 08.12.19 и 13.12 - 15.12.19
 • За деца до 5.99 год. сместувањето е бесплатно
 • Потребен е престој од минимум 2 ноќевања во Декември за викенд денови
 • За минимум три возрасни лица, хотелот обезбедува сместување во апартман без доплата
 • Доплати:
 • За дете од 6 до 13.99 год. на дополнителен кревет се доплаќа 6 € за BB ноќевање и 8 € за HB ноќевање или 10 € FB ноќевање
 • За второ дете од 6 до 13,99 години, се плаќа како за прво дете
 • За трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 16 € за BB ноќевање, 21 € за HB ноќевање или 26 € за FB ноќевање
 • За студио се доплаќа 3 € по лице за едно ноќевање, за еднособен апартман се доплаќа 6 € по лице за едно ноќевање 
 • За едно возрасно лице во двокреветна соба се доплаќа 13 евра за едно ноќевање
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Во зависност од бројот на лица кои престојуваат заедно, сместувањето може да биде во двокреветна соба, студио или апартман.
 • Капацитетот на студиото е 2+1 (минимум двајца возрасни, максимум 2+1), а капацитетот на апартманот е 2+2 (минимум двајца возрасни, максимум 2+2)
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколу во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според менито на хотелот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Хотелот St. George Ski & Holiday во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

За деца: детски базен, детска соба, бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

Програма за оброци

 • Појадок: 08:00 – 10:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок од автомат
 • Ручек: 12:00 – 13:30 шведска маса или сет мени + вода и сок од автомат
 • Вечера: 19:00 – 21:00 шведска маса или сет мени + вода и сок автомат

*Доколу во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според менито на хотелот

За компанијата

Хотелот St. George Ski & Holiday во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

За деца: детски базен, детски соба. бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.