Кампинг и релаксација во Љубаништа (Јуни)! До 20% попуст на ноќевање за 4 или 6 лица во бунгалов во Авто Камп Љубаништа, Охрид

Цена од

800 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

20%

Заштеда

200 ден.

Преостанато време

Купени: 10

 • Авто-камп Љубаништа

  Одведи ме таму

  046 283 011, 071 297 177

  [email protected]

Добивате

Ноќевање во сместување по избор:

Опции на понудата:

Приколка 1,000 ден. (16 еур)
800 ден. (13 еур)
Бунгалов (студио) за 4 лица 3,000 ден. (48 еур)
2,500 ден. (40 еур)
Бунгалов (апартман) за 4 до 6 3,600 ден. (58 еур)
3,000 ден. (48 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.04.2023 до 30.06.2023
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места на телефон 071 297 177
 • По купувањето на купонот задолжителна е потврда на резервацијата на телефон
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Секој бунгалов е опремен со легла, мини кујна, фрижидер, клима, две лежалки и две столчиња 
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Кампот се наоѓа во близина на селото Љубаништа, на источниот брег на Охридското Езеро, во подножјето на планината Галичица.
Од Охрид е оддалечен 20 километри, а од кампот на само 5 километри туристичкиот комплекс Свети Наум. На исто растојание е и граничниот премин кон Република Албанија, со најблискиот град Подградец (12 км).
Кампот Љубаништа се простира на 90 000 m2 и има песочна плажа долга 650 m. Површината на кампот е рамна, засенчена од голем број дрвја.
 

НИЕ МОЖЕМЕ ВИ ПОНУДИМЕ:

 • сопствен пазар
 • големи паркинзи за еднодневни гости
 • тоалети
 • туширање со топла вода
 • електрична енергија за секој кампер
 • изнајмување на камп приколка за 4 лица (постелнина, фрижидер, мини шпорет и надворешна маса + столици)
 • изнајмување на шатор за максимум 2 лица + 2 деца (постелнина, мини фрижидер, електричен лонец за кафе/чај, вентилатор и секако 2 столчиња/ 2 лежалки за надвор)
 • издавање на голем бунгалов - 48м2 - (2 спални + дневна, посебен тоалет, комплетно опремена кујна, 1 брачен кревет + 2 единечни кревети, тросед на извлекување кој може да прими 4-6 лица, климатизиран, ТВ, маса со стол )
 • издавање на мал бунгалов - 24м2 - (секој бунгалов има посебен тоалет, кујна опремена со фрижидер и мини шпорет, 1 брачен кревет + помошен тросед на извлекување кој може да прими 4 лица, климатизиран, ТВ, маса со стол )
 • пристап до јавни тоалети и тушеви само за кампери
 • ресторан на 50 m од плажа, со a la carte мени
 • бар на плажа со лежалки и чадори за сонце
 • простор за кино проекции во вечерните часови
 • организација на музички, културни и спортски настани
 • тим билдинг
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.