Планински одмор и релаксација во Крушево (Ноември-Декември)! До 12% попуст на ноќевање за две или четири лица во Villa Krusevo Inn

Цена од

1590 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1800 ден.

Попуст

12%

Заштеда

210 ден.

Преостанато време

 • Ул. Партизанска 1, Крушево

  Одведи ме таму

  075 202 190

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за две лица во студио 1,800 ден. (29 еур)
1,590 ден. (26 еур)
Ноќевање за четири лица во апартман 2,800 ден. (45 еур)
2,490 ден. (40 еур)

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

*Понудата не важи за Нова Година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.10.2023 до 20.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Сместувањето е во студио (за 2 лица) или апартман со две соби (за 4 лица)
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Понудата не важи за Нова Година
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.