Планинско уживање во Јуни! 54% попуст на ноќевање во Апартмани Бубамара, Крушево во вредност од 1200 ден. по цена од 550 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Планинско уживање во Јуни! 54% попуст на ноќевање во Апартмани Бубамара, Крушево во вредност од 1200 ден. по цена од 550 ден.

Цена

550 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

54%

Заштеда

650 ден.

Купени : 4

 • ул.Коча Миленку бр.58 Крушево, Macedonia (FYROM)

 • 075 202 190

 • meri_here@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 21:00 Саб-Нед: 10:00 - 20:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање во Апартмани Бубамара, Крушево


Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2018 до 30.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Сместувањеto e во студија за максимум 4 лица
 • Потребно е да купите минимум 2 купони, односно да престојувате минимум 2 ноќи
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

 • Сместување во комплетно опремени нови студија за максимум 4 лица
 • Локација: строг центар на Крушево ( на само 50 метри од градскиот плоштад)
 • Сопствена кујна
 • Сопствена бања
 • Кабелска телевизија
 • Идеално и комфорно место како за фамилии така и за парови
 • Бесплатно WiFi
 • Бесплатно паркинг место

Апартмани „Бубамара“ - Крушево
Лоцирани во центарот на градот, на само 50 метри од градскиот плоштад, апартманите „Бубамара“ Ви нудат пријатен престој во удобни и модерно опремени студија. Дозволете вашиот одмор во Крушево да биде повеќе од прекрасен! 

За дополнително задоволство на гостите во „Бубамара“! Летна тераса каде што може да се дружите и забавувате во прекрасен амбиент кој располага со:

 • скара, фурна и летна кујна
 • нишалка
 • пинг - понг маса и
 • МНОГУ позитивна енергија! 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ