Уживајте во убавините на Охрид (Ноември)! До 14% попуст на ноќевање во сместување по избор во Hotel Lihnidos Delago Ohrid

Цена од

3190 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3720 ден.

Попуст

14%

Заштеда

530 ден.

Преостанато време

 • Цар Самоил 16, Охрид

  Одведи ме таму

  070 368 006

  [email protected]

Добивате

Ноќевање во сместување по избор
 

Опции на понудата:

Double/twin room 3,720 ден. (60 еур)
3,190 ден. (51 еур)
Double room (lake view) 4,030 ден. (65 еур)
3,600 ден. (58 еур)
Double room (lake view + balcony) 4,340 ден. (70 еур)
3,900 ден. (63 еур)
Triple room 4,340 ден. (70 еур)
3,900 ден. (63 еур)
Triple room (lake view) 4,960 ден. (80 еур)
4,500 ден. (73 еур)
De Lux Queen studio 8,060 ден. (130 еур)
6,999 ден. (113 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.09.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби на 070 368 006
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Детали за испорака

Модерно уредената Вила де Лаго се наоѓа на влезот во стариот дел на Охрид, и нуди просторно и убаво сместување со бесплатен Wi-Fi интернет пристап и ЛЦД ТВ. Услугите на рецепција се достапни 24 часа дневно и имаме бесплатен паркинг. Охрид е познат во своите 365 цркви, богато културно-историско наследство и секако, сликовитото Охридско езеро.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.