Дестинација Македонија! Планински одмор во Маврово (Октомври-Ноември)! До 53% попуст на ноќевање по избор во Вип апартман во Комплекс Кораб Трница 3*

Цена од

1900 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4000 ден.

Попуст

53%

Заштеда

2100 ден.

Купени: 4

 • с.Трница бр.1

  Одведи ме таму

  076 361 953

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на апартман во денови по избор:

 

Опции на понудата:

Ноќевање во вип апартман (понеделник-четврток) 4,000 ден. (65 еур)
1,900 ден. (31 еур)
Ноќевање во вип апартман (петок-недела) 4,000 ден. (65 еур)
2,500 ден. (40 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.09.2023 до 15.11.2023
 • Потребно е да купите минимум 2 купони, односно да престојувате минимум 2 ноќевања за викенд
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон 
 • За да направите резервација потребно е да контактирате на тел: 076 361 953
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од апартманите со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој 
 • Апартманот има капцитет за 4 лица
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Појадок се доплаќа 250 ден по лице (опционално)
 • Ручек/вечера се доплаќа 500 ден по лице (опционално)
 • Оброците за деца до 8 години се бесплатни
 • Оброците за деца до 12 години се доплаќаат 50% од цената на купонот

Опис

Кораб Трница се наоѓа во срцето на националниот парк Маврово, нудејќи пејзаж  кој го одзема здивот, далеку од  секојдневните дразби и притисоци од урбаниот начин на живот. Уникатен и единствен, комплексот нуди разновидни содржини. Во вашиот престој ќе имате можност да се приклучите на некоја од  незаборавните тури за јавање коњи како и да ја вкусите вкусната традиционална храна од ресторанот Трница.

Располага со: ресторан, лоби бар, WiFi, фен, планинарски патеки, продавница, бесплатен паркинг и сала за состаноци.

Во близина се наоѓаат  прочуениот манастир “Св. Јован Бигорски” , Рајчичкиот манстир, преубавото течение на реката Радика, и планините Кораб, Бистра и Шара.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.