Уживајте во стил на холивудски ѕвезди во Охрид (Јануари-Февруари)! До 36% попуст на ноќевање за две лица во соба по избор во Mr.I Boutique Hotel & Bar 4*

Цена од

1999 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3100 ден.

Попуст

36%

Заштеда

1101 ден.

Преостанато време

Купени: 10

Добивате

Понудата е за ноќевање во соба за 2 лица по избор: 

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица во двокреветна соба без поглед на езеро
(Denzel Washington)
3,100 ден. (50 еур)
1,999 ден. (32 еур)
Ноќевање за 2 лица во двокреветна соба без поглед на езеро
(George Clooney)
3,100 ден. (50 еур)
2,280 ден. (37 еур)
Ноќевање за 2 лица во двокреветна соба со страничен поглед на езеро
(Marilyn Monroe/Sean Connery)
3,100 ден. (50 еур)
2,480 ден. (40 еур)
Ноќевање за 2 лица во двокреветна соба со поглед на езеро
(Angelina Jolie/Monica Bellucci/Al Pacino/Johnny Depp)
3,720 ден. (60 еур)
2,999 ден. (48 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2021 до 28.02.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Туристичката такса е вклучена во цената
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За деца до 5.99 години сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 11 години се доплаќа 620 денари
 • Доплатите се прават директно во хотелот

Опис

Бутик хотелот Mr.I е сместен во срцето на Охрид, во строгиот центар на градот, на самиот кеј со прекрасен поглед кон езеро, на неколку метри од градскиот плоштад.

Специфичноста на овој хотел е што апартманите се направени во стил на холивудски ѕвезди, со софистициран удобен мебел и посветеност на секој најмал детал.

За компанијата

Mr.I е лесно да се најде, точно среде Охрид покрај езерото на 3 минути пешачење од центарот на градот.
Располага со 8 апартмани од кои 4 се со поглед на езеро. Секој од становите е уникатен и луксузен, а имињата на становите се имиња на познати актери и актерки како: Al Pacino, Monica Bellucci, Angelina Jolie, Johnny Depp, Denzel Washington, George Clooney, Marilyn Monroe и Sean Connery.

Внатрешноста на Lounge барот е уникатна и многу интересна. Кога ќе го посетите ова место, ќе сакате повторно да дојдете тука, не само за храната и кафето, туку и за амбиентот и интересната атмосфера која можете да ја почувствувате внатре. 

Концептот и дизајнот на овој lounge bar, а исто така и апартманите се базирани на познати личности ... Затоа, кога ќе го посетите ова место ќе видите интересни сцени од филмовите со познати актери и актерки.

Хотелот е поврзан и припаѓа на истата плажа како Хотел Инекс Горица и Park Golden.

Најубавиот период за одмор и релаксација започнува сега!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.