Релаксација на Охридско езеро (Јануари)! 30% попуст на ноќевање во сместување по избор во Villa Natali

Цена од

1290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1840 ден.

Попуст

30%

Заштеда

550 ден.

Преостанато време

 • Васил Стефаноски 38, Охрид

  Одведи ме таму

  075 296 829

  janeohr@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор во Villa Natali

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица во двокреветна соба 1,840 ден. (30 еур)
1,290 ден. (21 еур)
Ноќевање за 4 лица во четирикреветна соба (со поглед на езеро) 2,700 ден. (44 еур)
1,890 ден. (30 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2021 до 31.01.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација со цел да се информирате за слободни соби
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Вилата ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

На само 50 метри од градската плажа, се наоѓа "Вила Натали". Прекрасно место за одмор и релаксација во овие топли летни денови.
Секоја соба располага со сопствено купатило, телевизор, кабловска, фрижидер, Wi-fi, тераса, како и сопствен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.