Уживајте на плажите на Олимпик Бич, Грција (Jули-Септември) До 59% попуст на ноќевање во термин по избор Ouzas Luxury Hotel

Цена од

1736 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2666 ден.

Попуст

35%

Заштеда

930 ден.

Преостанато време

Купени: 24

Добивате

Понудата е за наем на соба во термин по избор:

Опции на понудата:

Ноќевање во двокреветна соба (Јуни и Септември) 3,455 ден. (56 еур)
1,736 ден. (28 еур)
Ноќевање во трокреветна соба (Јуни и Септември) 4,656 ден. (75 еур)
2,170 ден. (35 еур)
Ноќевање во фамилијарен апартман (Јуни и Септември) 8,867 ден. (143 еур)
3,596 ден. (58 еур)
Ноќевање во двокреветна соба (Јули и Август) 3,251 ден. (52 еур)
2,170 ден. (35 еур)
Ноќевање во трокреветна соба (Јули и Август) 3,606 ден. (58 еур)
2,728 ден. (44 еур)
Ноќевање во фамилијарен апартман (Јули и Август) 10,049 ден. (162 еур)
5,022 ден. (81 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2022 до 30.09.2022
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

За компанијата

Ouzas Luxury Hotel ви нуди се што Ви е потребно за вистински одмор - релаксација, забава и мир во исто време. Удобниот престој ќе Ви овозможи пријатно летување. Гостопримливоста на персоналот на хотелот го прави овој хотел одличен избор за одмор.

Овој мал фамилијарен хотел располага со 17 соби (9 двокреветни, односно трокреветни), но исто така располага и со 4 креветни соби како и дуплекси. Секој апартман е опремен со кујна, сопствено купатило, клима уред, греење, сателитска ТВ, бесплатен интеренет пристап, фрижидер и голем балкон. Хотелот покрај одличниот ентериер има и одлична локација на само 130 метри одалеченост од плажа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.