Дестинација Македонија! Неверојатен панорамски поглед на Пониква (25.08-11.10.2021)! До 20% попуст на наем на сместување по избор: двокреветна, четворокреветна, делукс соба или апартман во Magnolija Resort

Цена од

1200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

20%

Заштеда

300 ден.

Преостанато време

Купени: 50

 • R1309 2300, Kochani, North Macedonia

  Одведи ме таму

  076 213 212

  magnofarm@yahoo.com

Добивате

Понудата е за наем на сместување по избор: 

Опции на понудата:

ТИП 1 - Двокреветна соба 1,500 ден. (24 еур)
1,200 ден. (19 еур)
ТИП 2 - Четворокреветна соба 2,000 ден. (32 еур)
1,600 ден. (26 еур)
ТИП 3 - Делукс соба 3,000 ден. (48 еур)
2,500 ден. (40 еур)
ТИП 4 - Апартман 3,500 ден. (56 еур)
2,800 ден. (45 еур)

*Подетално за собите погледнете во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.08.2021 до 11.10.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби диркетно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Туристичка такса по лице на ден 40 ден. (доплатата се врши на рецепција во хотелот)
 • Време е за тимска дружба со колегите! Прати ни барање за тим билдинг патување од компанија и добиј понуда за некоја од најубавите дестинации низ Македонија. Пополни ја формата на следниот ЛИНК
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Препораки за гостите:

 • При движење во хотелот задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Соба ТИП 1 - Двокреветна соба (16м2)

 • Кревет 160x200
 • Минибар + електричен бокал за кафе и чај
 • Смарт телевизор
 • Тоалет со туж + фен 

Соба ТИП 2 - Четворокреветна соба 2+2 (38м2)

 • Кревет 180x200
 • Дополнителен кревет на спуштање 140x200
 • Минибар + електричен бокал за кафе и чај
 • Смарт телевизор
 • Интернет
 • Тоалет со туж + фен 
 • Сопствена тераса со поглед кон запад (зајдисонце)

Соба ТИП 3 - Делукс четворокреветна соба 2+2 (од 54м2 до 64м2)

 • Кревет 180x200
 • Дополнителен кревет на спуштање 140x200
 • Минибар + електричен бокал за кафе и чај
 • Смарт телевизор
 • Интернет
 • Тоалет со туж + фен 
 • Сопствена тераса со поглед кон запад (зајдисонце)

Соба ТИП 4 - Апартман шестокреветна соба 4+2 (72м2)

 • Кревет 180x200
 • Дополнителен кревет на спуштање 140x200
 • Минибар + електричен бокал за кафе и чај
 • Смарт телевизор во дневна и во спална соба 
 • Интернет
 • Тоалет со туж + фен 
 • Спална соба 180x200
 • Сопствена тераса со поглед кон запад (зајдисонце)

Grouper интересни факти за Пониква

 • Пониква - планински бисер на Осогово, познат како „воздушна бања” обвиен со густа шума и природа која одзема здив. На надморска височина од 1.560 метри ќе заборавите на сите грижи и проблеми и сè што ве измачува, па тоа ја прави Пониква идеално место за викенд-релаксација.
 • Најпознатите специјалитети на овој дел се осоговски ќебап (направен од чисто месо), мечкина шепа, ребро во фурна, осоговска вешалица, даска изгрев.
 • Особена туристичка атракција е за љубителите на ловот, во непосредна близина на Пониква е резерватот за дивеч „Полаки“.

За компанијата

Искористете го периодов да се разладите и да ги наполните градите со чист воздух.
Доколку сакате да се одморете на планина и да ја почувствувате самата природа, Магнолија Ресорт е идеално место за бегство од градскиот метеж и регенерирање на потребната енергија. Луксузно опремени соби и апартмани со неверојатен панорамски поглед.  Пријатен амбиент кој овозможува удобност и мир. Модерен ентериер. Гостопримливост и свеж планински воздух. Место создадено со цел да ги зголеми Вашите граници на задоволство. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.