Уживање во прекрасен поглед (Ноември)! До 23% попуст на ноќевање во сместување по избор во Sidera Аpart Hotel Ohrid

Цена од

2400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3100 ден.

Попуст

23%

Заштеда

700 ден.

Преостанато време

 • Кеј Македонија 34, Ohrid 6000, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 368 006

  [email protected]

Добивате

Ноќевање во сместување по избор
 

Опции на понудата:

Double room 3,100 ден. (50 еур)
2,400 ден. (39 еур)
Double room (lake view) 3,720 ден. (60 еур)
3,190 ден. (51 еур)
Double room (lake view + balcony) 3,720 ден. (60 еур)
3,190 ден. (51 еур)
Triple room (balcony или lake view) 4,340 ден. (70 еур)
3,900 ден. (63 еур)
Triple room (balcony + lake view) 4,960 ден. (80 еур)
4,500 ден. (73 еур)
De Lux (lake view) 5,580 ден. (90 еур)
4,800 ден. (77 еур)
Five person room 5,580 ден. (90 еур)
4,999 ден. (81 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.09.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби на 070 368 006
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.