За вистински одмор во прекрасна природа (Ноември)! Промотивна цена за ноќевање на две лица во Square Luxury Apartments во вредност од 2170 ден. по цена од 1984 ден.

Цена

1984 ден.

Вредност

2170 ден.

Попуст

9%

Заштеда

186 ден.

Преостанато време

Купени: 10

 • ул. 23 Август бр.11 Берово

  Одведи ме таму

  070 583 100, 078 377 548

  [email protected]

Добивате

Понудата е за едно ноќевање за две лица во апартан Square Luxury Apartments

*За период од недела до четврток за два купени купони (две ноќвања) следува едно ноќевање бесплатно

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.06.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефонските броеви 070 583 100, 078 377 548
 • По купување на купонот, потребна е потврда на резервација со испраќање на купонот на маил [email protected]
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој 
 • За период од недела до четврток за два купени купони (две ноќвања) следува едно ноќевање бесплатно
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Square Luxury Apartments

Лоциран во Берово, Square Luxury Apartments нуди климатизирано сместување со тераса и бесплатен WiFi. Гостите кои престојуваат во овој апартман имаат пристап до балкон.
Составен од 1 спална соба и 1 бања, овој стан е опремен со телевизор со рамен екран.
Сместувањето е за непушачи.
Сместувањето се состои од вкупно 8 апартмани лоцирани во центарот на градот кои се комплетно реновирани.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.