Одмор во Банско (Март)! 37% попуст на ноќевање со појадок + користење на СПА во Evergreen Apart Hotel & Spa во вредност од 3534 ден. (57 €) по цена од 2232 ден. (36 €)

Цена

2232 ден.

Вредност

3534 ден.

Попуст

37%

Заштеда

1302 ден.

Преостанато време

 • Evergreen Aparthotel & Spa, ул. „Валевица, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  + 359 889 530 306

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок
 • Користење на СПА (внатрешен топол базен, џакузи, сауна и парна бања)
 • Бесплатно Wi-fi
 • Паркинг

*Потребно е да купите минимум 2 купони за престој

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2023 до 01.04.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Сместувањето е при максимална исполнетост на капацитетот
 • Потребно е да купите минимум 2 купони за престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • Бесплатен престој за деца до 3.99 години 
 • За деца од 4 до 11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 16 € за едно ноќевање
 • За трето возрасно лице или дете над 11.99 години се доплаќа 26 € за едно ноќевање
 • Сите доплати се прават директно во хотелот

Опис

Појадокот (од 07:30 до 10:00 часот) 
Појадокот е на шведска маса или сет мени + неограничена потрошувачка на топли и студени пијалоци од пост миксот (минерална вода, чај, кафе, топло чоколадо, сок) во текот на појадокот.

Пијалоци се служат само во ресторанот а при помалку од 25 луѓе, програмата се изведува на сет мени, претходно избрано од страна на ресторанот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.