Целосно опуштање во Охрид (24.11.2021-15.02.2022)! 25% попуст на ноќевање со појадок за две лица во двокреветна соба + користење на сауна во City Palace Hotel 4* во вредност од 3965 ден. по цена од 2990 ден.

Цена

2990 ден.

Вредност

3965 ден.

Попуст

25%

Заштеда

975 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Кеј Македонија бр.31, Охрид

  Одведи ме таму

  046 200 520

  info@citypalacehotel.mk

Добивате

Ноќевање со појадок во двокреветна соба

Понудата е за две лица и во истата е вклучено:

 • Користење на сауна
 • Бесплатен паркинг​
 • Бесплатно Wi-fi

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.11.2021 до 15.02.2022
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот на емаил или телефон за слободни места 
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае само неколку часа
 • За закуп на соба потребен е престој на 2 лица
 • Понудата не важи за Нова Година
 • Превозот не е вклучен во понудата 
 • За деца од 0 до 6.99 години е бесплатно
 • За деца од 7 до 11.99 години се доплаќа 610 ден на лице место
 • За над 12 години потребно е да купите купон за престој
 • Доколку не го искористите ваучерот до наведениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да ви бидат рефундирани 

Опис

Хотел City Palace е совршено место кое што вашиот одмор ќе го претвори во вистинско уживање. Одличната услуга и комфорот кој го нудиме, надополнети со прекрасниот поглед кон стариот дел на градот и прекрасното Охридско Езеро дополнително придонесуваат за тоа. Неговата местоположба е на самиот брег на Охридското Езеро на оддалеченост од само 200 метри од центарот на градот. Овој новоотворен Хотел со 4 ѕвездички со своите карактеристики ви гарантира високо ниво на квалитетно сместување. 

Хотелот располага со 16 соби (еднокреветни, двокреветни или трокреветни) луксузно опремени, 2 Delux соби кои во склоп на самата соба како и 2 јуниор соби.  Истите имаат можност за користење и како апартмани. Собите се пространи и целосно опремени со: луксузен мебел, сопствена бања, балкон, мини-бар, телевизор, телефон, wi-fi конекција, сеф, фен, централно греење и ладење. Сите соби имаат поглед кон прекрасното езеро.
Хотелот ‘’City Palace’’ исто така нуди одличен национален ресторан во кој можете да уживате во специјалитетите и автентичната храна на македонското поднебје. Екстра услуги: сауна, турска бања и масажа. Располагаме со бесплатен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.