Уживајте во Охрид во (Декември)! Промотивна цена за ноќевањe со појадок и вечера + користење на СПА центар + внатрешен базен во Хотел Тино Св. Стефан

Цена од

1350 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 471

 • бб. Свети Стефан - Охрид

  Одведи ме таму

  046 209 340, 046 209 341, 071 352 706

  tino_svstefan@t.mk

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба за денови по избор: 

Опции на понудата:

HB ноќевање во двокреветна соба кон шума (недела-четврток) 1,350 ден. (22 еур)
HB ноќевање во двокреветна соба кон шума (петок-сабота) 1,450 ден. (23 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на Спа центарот (џакузи, парна бања, сауна) 
 • Користење на внатрешен базен
 • Користење на детски затоплен базен 
 • Бесплатен wi - fi интернет
 • Бесплатен паркинг

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања односно да купите 4 купони

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.10.2021 до 29.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • Потребно е да престојувате минимум две ноќевања односно да купите 4 купони
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Собата за престој е со поглед кон шума
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • Доплата од 130 ден. од лице на ден за соба со поглед кон езеро (директно на рецепција)
 • За деца до 6 год. сместувањето е бесплатно (без дополнителен кревет)
 • За деца од 6 до 12 год. сместувањето на посебен кревет чини 300 ден. (директно на рецепција)
 • За трето возрасно лице сместувањето е со 25% попуст од промотивната цена (директно на рецепција)
 • За туристичка такса се доплаќа 40 денари на ден по лице дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19

За компанијата

Хотелот е лоциран во населбата Св. Стефан и е вистинско место за опуштање и релаксирање. Во хотелот може да уживате во прекрасните јадења, а при тоа да имате поглед на езерото кој го одзема здивот. Хотел Тино Св. Стефан 4*  располага со бесплатен wi-fi интернет, паркинг, ресторан, бар, финтес сала, внатрешен и надворешен базен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.