Релаксирајте се во Банско (06.12-19.12.2021)! До 65% попуст на ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центар во Winslow Infinity 3*

Цена од

2046 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3162 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1116 ден.
 • Georgi Nastev

  Одведи ме таму

  +359 0878 19 83 19

  reservations@intersolution-bg.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор

Опции на понудата:

HB ноќевање во студио 3,148 ден. (51 еур)
2,046 ден. (33 еур)
HB ноќевање во еднособен апартман 3,747 ден. (60 еур)
2,170 ден. (35 еур)
HB ноќевање во двособен апартман 5,856 ден. (94 еур)
2,046 ден. (33 еур)

Во понудата е вклучено

 • Користење на СПА центар (сауна, парна бања, центар за релаксација)
 • Користење на интернет
 • Вклучена туристичка такса и ДДВ 

*Понудата не важи од 09.12-12.12.2021
*Потребно е да престојувате 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2021 до 19.12.2021
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон: 0878 198319 година (од 09:00 до 18:00 часот) или на email: reservations@intersolution-bg.com.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Задолжително е прикажување на отпечатен купон
 • Ваучерот е валиден за сместување во студио или апартман, но при максимална искористеност на редовните кревети
 • Понудата не важи од 09.12-12.12.2021
 • Потребно е да престојувате 2 ноќевања
 • Капацитет на сместување: Студио: 2 редовни кревети, без дополнителни кревети, апартман со една спална: 2 редовни и 1 дополнителни кревети, апартман со две спални: 4 редовни и 1 дополнителен кревет
 • Хотелот е во согласност со сите барања на Министерството за здравство со цел да се ограничи ширењето на Ковид-19.
 • Хотелот го задржува правото да го менува времето на оброците доколку во хотелот престојува поголема група на луѓе
 • Поради анти-епидемиолошка состојба во земјата постои можност делови од хотелот да не работат
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За едно дете од 0-5.99 години, сместено со две возрасни лица е бесплатно
 • За две деца од 0-5.99 години сместени со две возрасни лица, за првото дете сместувањето е бесплатно а за второто дете на рецепција се доплаќа 10 € на ден 
 • За дете од 6-11.99 години, сместено на дополнително легло, на рецепција се доплаќа 17 € на ден 
 • За дете над 12 години или трет возрасен на дополнително легло се доплаќа на рецепција 24 € на ден
 • За сместување на еден возрасен со едно дете од 0-11.99 години се доплаќа 24 € на ден
 • За сингл сместување се доплаќа на рецепција 23 € на ден
 • Домашни миленици до 6 кг се дозволени, доплата на рецепција 7.5 € на ден.
 • Дополнително на рецепција може да се доплати за: подземен паркинг - 10 € за 24 часа и бањарка 5 €
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот 
 • Пријава во хотелот се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 12 часот 
 • Доколку во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според мени
 • Резервацијата на хотелот треба да биде на името на лицето кој го купил купонот

Опис

Појадок (08:00 - 10:00 часот): блок маса/сет мени + кафе и чај од автомати

Вечера (19:00 - 21:00 часот): блок маса или сет мени

*При сместување на помалку од 20 лица во хотелот (ист период) храната се служи индивидуално според менито избрано од хотелот

Хотелот Winslow Infinity Hotel е најамбициозниот проект од групацијата Winslow Group. Овој хотел е лоциран на само 400 метри од гондолата, во подножјето на Пирин планина. Составен од три згради овој комплекс е хармонија на одлична традиционална архитектура и воодушевувачка природа.

Секоја зграда располага со лифт и сопствен подземен и надземен паркинг. Хотел нуди студиа и апартмани со различни големини, почнувајќи од мали студио, па се до просторни апартмани со три спални соби. Студиата и апартманите се уредени со мебел кој се одликува со врвен квалитет, а погледот од истите е кон планината и градината

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.