Уживајте во Банско (Март)! До 60% попуст на ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центарот во Sunrise Park Hotel 4*

Цена од

2728 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4216 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1488 ден.

Преостанато време

Купени: 18

 • Hotel Sunrise Park & ​​Spa, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 888 890 173; +359 749 84 009

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевањe со појадок и вечера во сместување и период по избор:

Опции на понудата:

HB ноќевање во студио (18.01-10.03.2023) 4,216 ден. (68 еур)
2,728 ден. (44 еур)
HB ноќевање во еднособен апартман (18.01-10.03.2023) 4,464 ден. (72 еур)
2,852 ден. (46 еур)
HB ноќевање во двособен апартман (18.01-10.03.2023) 5,952 ден. (96 еур)
2,852 ден. (46 еур)
HB ноќевање во студио (11.03-31.03.2023) 4,216 ден. (68 еур)
2,356 ден. (38 еур)
HB ноќевање во еднособен апартман (11.03-31.03.2023) 4,464 ден. (72 еур)
2,542 ден. (41 еур)
HB ноќевање во двособен апартман (11.03-31.03.2023) 5,952 ден. (96 еур)
2,356 ден. (38 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање со појадок и вечера
 • Користње на СПА ценатар (базен, парна бања, сауна)
 • Бесплатен интернет
 • Паркинг
 • Осигурување, туристичка такса

*Понудата не важи од 29.01 до 05.02.2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.01.2023 до 31.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон +359 888 890 173; +359 749 84 009 или е-маил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на е-маил адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата не важи од 29.01 до 05.02.2023
 • Сместувањето е во студио, еднособен апартман или двособен апартман
 • Во студио може да се сместат 2 возрасни + 1 дете до 11,99 години 
 • Во еднособен апартман може да се сместат 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасно лице
 • Во двособен апартман може да се сместат 4 возрасни + 2 дете до 11,99 години или вкупно 5 возрасни лица
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • При ниска пополнетост на хотелот (помалку од 25 луѓе) оброците се служат според претходно договорено мени
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За дете до 5.99 г. престојот е бесплатен ако престојува со две возрасни лица
 • За прво дете од 6 до 11.99 г. се доплаќа 50% од цената на купонот на дополнително легло 
 • За второ дете до 11.99 г. престојот е бесплатен 
 • За трето возрасно лице се доплаќа 70% од цената на купонот
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот

Опис

Важно!

Хотелот ги става на прво место животот и здравјето на своите вработени и клиенти, кои работат со зголемена безбедност, хигиена и дезинфекција во услови на целосна усогласеност со мерките за заштита и превенција од ширење на Ковид -19. 

Хотелот го задржува правото на промена на условите и барањата за престој во согласност со ограничувањата, препораките и мерките на територија на Бугарија.

Хотелот е лоциран на неколку минути од првата станица на лифтот, Sunrise Complex е незабележлива мешавина на традиционална архитектура, модерен комфор и добра услуга. Во неговата конструкција и мебел се користат главно природни материјали кои создаваат атмосфера и топлина.
Комплексот има 134 основни кревети во 57 различни големини и апартмани, нудејќи неверојатни погледи на околните Банско планини Рила и Пирин.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.