Уживање за 4 лица во Охрид (25.02-10.04.2020)! 27% попуст на ноќевање во апартман Utopia Apartments со капацитет до 4 лица во центарот на Охрид во вредност од 2460 ден. по цена од 1800 ден.

Цена

1800 ден.

Вредност

2460 ден.

Попуст

27%

Заштеда

660 ден.

Преостанато време

 • ул.Партизанска бр.1 Охрид

  Одведи ме таму

  070 212 261

  dragan_as@hotmail.com

Добивате

Наем на апартман за едно ноќевање во Utopia Apartments со капацитет до 4 лица во центарот на Охрид

*Понудата е за наем на целиот апартман

*Понудата важи за престој од минимум две ноќи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.02.2020 до 10.04.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни места по телефон
 • По купување на купонот потребно е се јавите да ја потврдите резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Опис

Лускузно опремен двособен стан од 45м2 во најстрогиот центар на Охрид, веднаш до поштата, на само неколку чекори од чаршијата, плоштадот и кејот. Се наоѓа на трети кат (од вкупно шест), а зградата има лифт и електронска контрола на влезот.

Станот е со капацитет од 4 лица - има спална соба во која има комотен брачен лежај и дневна соба со кожна гарнитура и дополнителен дупли лежај (клик-клак систем).

Опремен е со:

 • подно греење и клима-уред;
 • комплет опремена бања (со туш-кабина со масажери);
 • машина за перење алишта;
 • комплет опремена кујна (фурна, плотна, фрижидер, машина за миење садови, тостер, кафемат, термобокал...);
 • wi-fi, кабловска (2 ЛЕД телевизори во секоја соба);
 • останати уреди и опрема потребни за удобен престој;
 • паркинг во приватна подземна гаража;
 • Booking review rate: 9.9/10.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.