Идеално место за уживање во Охрид (Ноември)! До 30% попуст на ноќевање за две, три или четири лица по избор во Вила Екатерина

Цена од

1770 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2150 ден.

Попуст

18%

Заштеда

380 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Питу Гули 130, Охрид, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078311877

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на соба по избор 

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица во двокреветна соба 2,150 ден. (35 еур)
1,770 ден. (29 еур)
Ноќевање за 3 лица во трокреветна соба 2,770 ден. (45 еур)
2,000 ден. (32 еур)
Ноќевање за 4 лица во четирикреветна соба 3,385 ден. (55 еур)
2,355 ден. (38 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.08.2023 до 30.11.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од компанијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Апартманите се опремени со: чајна кујна (електричен бокал и прибор), тоалет, тв, ладење/греење и wi-fi и сопствен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.