Уживајте во Охрид во (01.09-25.12.2021)! До 49% попуст на ноќевање за две лица во соба и денови по избор: работни денови или викенд во Вила Инекс

Цена од

1100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2170 ден.

Попуст

49%

Заштеда

1070 ден.

Купени: 25

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Населба Св. Стефан 4

  Одведи ме таму

  070 243 625; 077 876 788

  stefanovski.dime@yahoo.com

Добивате

Ноќевање за две лица во соба и денови по избор:

Опции на понудата:

Ноќевање за две лица во соба/suite без поглед на езеро работни денови (понеделник-четврток) 2,170 ден. (35 еур)
1,100 ден. (18 еур)
Ноќевање за две лица во соба/suite без поглед на езеро за викенд (петок-недела) 2,480 ден. (40 еур)
1,300 ден. (21 еур)
Ноќевање за две лица во соба/suite со поглед на езеро работни денови (понеделник-четврток) 2,170 ден. (35 еур)
1,400 ден. (23 еур)
Ноќевање за две лица во соба/suite со поглед на езеро за викенд (петок-недела) 2,480 ден. (40 еур)
1,600 ден. (26 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2021 до 25.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања односно да купите 2 купони 
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Вила Инекс

„Вила Инекс“ е лоцирана во првиот ред објекти на брегот на Охридското Езеро, во населбата Свети Стефан, југоисточно од градот Охрид. Лежи на самиот брег, на најубавата и најпосетената „Славија плажа“. Во непосредна близина се наоѓаат хотелите „Инекс-Горица“, „Славија“, „Белведере“, „Александар“, „Климентица“, „Холидеј М“, „Вила Свети Стефан“, „Вила Свис“ и други. Од центарот, пристаништето и стариот град, оддалечена е околу 5км.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.