Вистинско уживање во Охрид (15.02-31.05.2020)! До 35% попуст на ноќевање во соба или студио во Вила Стефанија

Цена од

999 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1538 ден.

Попуст

35%

Заштеда

539 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

Понудата е за ноќевање во сместување по избор

Опции на понудата:

Ноќевање во соба 1,538 ден. (25 еур)
999 ден. (16 еур)
Ноќевање во студио 2,153 ден. (35 еур)
1,500 ден. (24 еур)

*Понудата не важи за Велигден и 1ви Мај

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.02.2020 до 31.05.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • За закуп на двокреветен апартман потребно е да купите 2 купони по ноќевање, односно да престојуваат две лица.
 • По купување на купонот потребно е истиот да го испратите на е-маил адреса од апартманите со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За 2 деца до бесплатен престој во студио
 • Понудата не важи за Велигден и 1ви Мај
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Опис

Во Стариот град Охрид, 200 метри од брегот на Охридското Езеро, се наоѓа Вила Стефанија која нуди поглед на езерото. Бесплатен Wi-Fi е на располагање. Сите апартмани и соби во Вила Стефанија имаат кабловска телевизија и приватна бања. Некои соби, исто така, имаат кујна и посебна дневна соба. Бесплатен јавен паркинг вклучувајќи го и просторот пред големата порта, која е на 7 минути пешачење. Вила Стефанија се наоѓа на 15 километри од Охридскиот аеродром. На само 500 метри, гостите можат да најдат бројни историски споменици во историските населби.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.