Посети го Охрид (Март-Април)! До 33% попуст на ноќевање за две или четири лица по избор во Вила Табана

img

Цена од

1600 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2170 ден.

Попуст

26%

Заштеда

570 ден.

Купени: 7

Добивате

Ноќевања за две или четири лица по избор
 

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица 2,170 ден. (35 еур)
1,600 ден. (26 еур)
Ноќевање за 4 лица 2,790 ден. (45 еур)
1,999 ден. (32 еур)

*За викенд е потребно да престојувате минимум 2 ноќевања

*Понудата не важи за празници

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2022 до 30.04.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби на 070 261 001
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Во понудата е вклучен бесплатен паркинг 
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За викенд е потребно да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Хотел Табана е хотел со поглед на езерото на влезот во стариот дел на градот, на само 50 метри од центарот на градот. Хотелот има бесплатен паркинг за своите гости. Со Вашето доаѓање во Охрид ќе се почувствува пулсот на длабоките траги од времето, фатени во постојаната игра на езерото што го нуди хотелот Tabana за Вас. Магично чувство на мир протекува низ сите сетила, создавајќи прекрасна слика на повидок.

Ќе уживате во глетката на галебите на небото и секоја капка на езерата водата во која сјае бисер на Охридското создадени од солзите на мистериозната Лихнида кој даде живот на Охридското Езеро, како непроценливо бисер на богатство која носи неповторлива возбуда и незаборавно искуство. Во нашиот хотел можете да уживате во совршен поглед на езерото од нашите апартмани и соби.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.