Уживајте во Oхрид (Јануари-Февруари)! 30% попуст на ноќевање за две лица во Villa Aria во вредност од 2153 ден. по цена од 1500 ден.

Цена

1500 ден.

Вредност

2153 ден.

Попуст

30%

Заштеда

653 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Ноќевање за две лица во Villa Aria

*Понудата не важи на 31.12.2021 и 01.01.2022 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.09.2021 до 28.02.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • За резервации потребно е да ја контактирате вилата на тел. бр: 071 974 069
 • По купување на купонот потребно е истиот да го испратите со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплата за дополнително легло - 600 ден. директно во вилата (max капацитет до 4 лица)
 • Доплата за туристичка такса 40 ден. од ден по лице
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Villa Aria е нова вила во Охрид, се наоѓа позади Хотел Тино во Центар на 1,2 километри од плажата Потпеш и блиску до Куба Либре.

Секоја соба има балкон и wifi, клима уред, телевизија, фрижидер, шпорет, туш, сопствено купатило со бесплатен прибор и гардеробер.

Вилата има бесплатен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.