Одмор на Олимписка ривиера (Jули-Септември)! До 36% попуст на ноќевање за две, три ,четири или пет лица во сместување и термин по избор во Villa Christin, Paralia

Цена од

1860 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2914 ден.

Попуст

36%

Заштеда

1054 ден.

Преостанато време

Купени: 59

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Olympoy 30, Paralia, Greece

  Одведи ме таму

  070604435, 075307657

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две, три, четири или пет лица во сместување и термин по избор 

Опции на понудата:

Ноќевање за 2+2 лица во апартман (01.06-10.07 или 23.08-30.09.2022) 2,914 ден. (47 еур)
1,860 ден. (30 еур)
Ноќевање за 3+2 лица во апартман (01.06-10.07 или 23.08-30.09.2022) 3,286 ден. (53 еур)
2,170 ден. (35 еур)
Ноќевање за 4 лица во двособен апартман (01.06-10.07 или 23.08-30.09.2022) 3,534 ден. (57 еур)
2,480 ден. (40 еур)
Ноќевање за 5 лица во двособен апартман (01.06-10.07 или 23.08-30.09.2022) 3,968 ден. (64 еур)
2,790 ден. (45 еур)
Ноќевање за 2+2 лица во апартман (11.07-22.08.2022) 3,596 ден. (58 еур)
2,480 ден. (40 еур)
Ноќевање за 3+2 лица во апартман (11.07-22.08.2022) 4,030 ден. (65 еур)
2,790 ден. (45 еур)
Ноќевање за 4 лица во двособен апартман (11.07-22.08.2022) 4,650 ден. (75 еур)
3,100 ден. (50 еур)
Ноќевање за 5 лица во двособен апартман (11.07-22.08.2022) 4,960 ден. (80 еур)
3,410 ден. (55 еур)

*Потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања
*1 купон важи за едно ноќевање, потребно е да купите онолку ваучери колку што ќе престојуват

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2022 до 30.09.2022
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате на e-mail [email protected] или на телефонскиот број 070 604 435 и  075 307 657 за слободни термини. Во барањето наведете за кој период барате резервација, за колку лица и за кој тип на сместување
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале. Наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата
 • За деца од 2-11.99 год престојот е бесплатен
 • При резервацијата задолжително наведете ако имате деца кои ќе престојуваат, колку и на која возраст
 • При пристигнување потребно е да се плати туристичка такса по 0.5 евра на ден по апартман.
 • Потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања
 • 1 купон важи за едно ноќевање, потребно е да купите онолку ваучери колку што ќе престојувате
 • Потребна е електронска пријава на сајтот https://travel.gov.gr/#/ пред патување, прочитајте повеќе ТУКА
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Патувањето се реализира во склоп на тековните протокли за патување. Согласно временскиот период може да подлежи на нови протоколи за патување и промени кои ќе биде потребно да се почитуваат.

Опис

Паралија е сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп и преставува прекрасна комбинација на планината и морето. Паралија е идеално место за патници кои сакаат да уживаат во пријатната медитеранска клима и убавата долга плажа. Неможе да не се споменат и локалните продавници кои располагаат со голем спектар на подароци, туристички материјали и продавници за облека но исто така и ноќниот живот со безброј таверни, ресторани, дискотеки кои ја комплетираат туристички понуда на локацијата и ветуваат дека ќе го направат вашиот одмор незаборавен.

Вила Кристин се наоѓа на самото шеталиште оддалечена 90 метри од плажа. Во нејзина близина има продавници, пекара, гиро, таверни, ресторани, LIDL маркет, продавници за облека, продавници за украси, бижутерија итн.

Секоја соба располага со посебна опремена кујна, тоалет, клима со доплата, ТВ. Вилата располага со двокреветни,трокреветни четирикреветни и петкреветни апартмани распоредени на 4 ката.Сите апартмани располагаат со просторни балкони.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.