Пријатен амбиент и комфорт во Скопје (Декември-Април)! 44% попуст на ноќевање со појадок за две или четири лица по избор во Villa Nina Hotel & Lounge bar, Скопје

Цена од

1400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2480 ден.

Попуст

44%

Заштеда

1080 ден.

Добивате

Ноќевање со појадок за 2 или 4 лица во во Villa Nina Hotel & Lounge bar, Скопје

Опции на понудата:

BB ноќевање за 2 лица 2,480 ден. (40 еур)
1,400 ден. (23 еур)
BB ноќевање за 4 лица 3,720 ден. (60 еур)
2,100 ден. (34 еур)

*Понудата не важи за Нова Година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.11.2021 до 30.04.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата не важи за Нова Година
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Прекрасно место за Вашите приватни забави, родендени, прослави, after work party, предновогодишни коктели за фирми, ергенски/момински вечери... во срцето на Скопје - Дебар маало. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.