Уживање на Охридското езеро во (Јануари-Февруари)! До 33% попуст на ноќевање за две или четири лица по избор во Вила Табана

Цена од

1200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

800 ден.

Преостанато време

 • ул. Цар Самоил бр. 11

  Одведи ме таму

  070261001

  hotel_tabana_ohrid@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица 2,000 ден. (32 еур)
1,200 ден. (19 еур)
Ноќевање за 4 лица 3,000 ден. (48 еур)
1,800 ден. (29 еур)

*Во понудата е вклучен бесплатен паркинг 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2022 до 28.02.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација по телефон 
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

За компанијата

Хотел Табана е хотел со поглед на езерото на влезот во стариот дел на градот, на само 50 метри од центарот на градот. Хотелот има бесплатен паркинг за своите гости. Со Вашето доаѓање во Охрид ќе се почувствува пулсот на длабоките траги од времето, фатени во постојаната игра на езерото што го нуди хотелот Tabana за Вас. Магично чувство на мир протекува низ сите сетила, создавајќи прекрасна слика на повидок.

Ќе уживате во глетката на галебите на небото и секоја капка на езерата водата во која сјае бисер на Охридското создадени од солзите на мистериозната Лихнида кој даде живот на Охридското Езеро, како непроценливо бисер на богатство која носи неповторлива возбуда и незаборавно искуство. Во нашиот хотел можете да уживате во совршен поглед на езерото од нашите апартмани и соби.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.