Дестинација Македонија! Релаксација во Охрид (Октомври-Ноември)! До 23% попуст на ноќевање во сместување по избор во Villa Tabana Ohrid

Цена од

2400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3100 ден.

Попуст

23%

Заштеда

700 ден.

Добивате

Ноќевање во сместување по избор
 

Опции на понудата:

Double/twin room 3,100 ден. (50 еур)
2,400 ден. (39 еур)
Double/twin room (lake view + balcony) 3,410 ден. (55 еур)
2,800 ден. (45 еур)
Four person room 4,650 ден. (75 еур)
4,200 ден. (68 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.09.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби на 070 368 006
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

VILLA Tabana Ohrid е хотел со поглед на езерото на влезот во стариот дел на градот, на само 50 метри од центарот на градот. Вилата има бесплатен паркинг за своите гости. Со Вашето доаѓање во Охрид ќе се почувствува пулсот на длабоките траги од времето, фатени во постојаната игра на езерото што ја нуди вила Tabana за Вас. Магично чувство на мир протекува низ сите сетила, создавајќи прекрасна слика на повидок.

Ќе уживате во глетката на галебите на небото и секоја капка на езерата водата во која сјае бисер на Охридското создадени од солзите на мистериозната Лихнида кој даде живот на Охридското Езеро, како непроценливо бисер на богатство која носи неповторлива возбуда и незаборавно искуство. Во нашата вила можете да уживате во совршен поглед на езерото.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.