Планинска идила во срцето на Берово (Април-Мај)! До 19% попуст на ноќевање во двокреветна соба, четирикреветно студио или апартман по избор во Малешевска куќа, Берово

Цена од

1100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1300 ден.

Попуст

15%

Заштеда

200 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • ул. Маршал Тито бр.130 - Берово (до ресторан МРС)

  Одведи ме таму

  075 488 714

  zvonkopeovski@yahoo.com

Добивате

Ноќевање во сместување по избор

Опции на понудата:

Двокреветна соба (2 лица) 1,300 ден. (21 еур)
1,100 ден. (18 еур)
Студио со кујна за 4 лица (2 лица + 2 деца до 10 години) 2,000 ден. (32 еур)
1,700 ден. (27 еур)
Апартман 45 м2 за 4 лица (+ 3 деца до 10 години) 2,600 ден. (42 еур)
2,100 ден. (34 еур)

*Понудата се однесува за наем на цело сместување

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите мин. 2 купони

*Од 01-05.2021 (Велигден) потребно е да престојувате 3 ноќевања, односно да купите мин. 3 купони

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.02.2021 до 31.05.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Двокреветните соби се опремени со ТВ, wifi, тераса, бања, фен и греење
 • Студијата и апартманите имаат сопствена комплетно опремена кујна
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќи, односно да купите мин. 2 купони
 • Од 01-05.2021 (Велигден) потребно е да престојувате 3 ноќевања, односно да купите мин. 3 купони
 • По купувањето на купоните истите потребно е да се испратат на zvonkopeovski@yahoo.com
 • Откажување на резервација минимум 3 дена пред пристигнување, во спротивно средствата пропаѓаат
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • По истекот на наведениот рок, купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓа сумата и не може да биде вратена
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

За Малешевска куќа

Со цел на гостите да им пружат вистинско уживање на чист воздух, двата апартмани на "Малешевска куќа" се новоградба, модерни опремени и со големина од 45м2. Во еден апартман може да се сместат најмногу 7 лица. Располага со дневна, спална соба, целосно опремена кујна, купатило со туш кабина и тераса.

Ресторан МРС традиционално работи од 1968 година. Трета генерација во овој семеен бизнис кој ги нуди највкусните специјалитети. Ресторан МРС се наоѓа во центарот на градот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.