Релаксирајте се во Охрид (Декември)! 39% попуст на ноќевање за две лица во Tote Apartments Ohrid во вредност од 2100 ден. по цена од 1290 ден.

Цена

1290 ден.

Вредност

2100 ден.

Попуст

39%

Заштеда

810 ден.

Преостанато време

Купени: 11

Добивате

Ноќевање за две лица во Tote Apartments Ohrid

*Понудата не важи за Нова Година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.09.2023 до 28.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби на 072 561 511
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите до компанијата со цел да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доплата за туристичка такса од 40 денари директно во хотелот за едно лице 
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Tote Apartments Ohrid располагаат со два идентични апартмани за по две особи, на совршена локација во центарот на Охрид, на главниот булевар Туристичка, на само 2 минути од Охридската чаршија. Со својата местоположба нуди одлични предности. Пред самата зграда се наоѓаат маркети, зелен пазар, пекара како и локалната автобуска постојка за до омилените плажи.

Апартманите се опремени со кабловска TV, wifi, засебно купатило, тераса, машина за алишта, фен, пегла, клима инвертер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.