Kомплетно нов хостел во Охрид (Декември)! 43% ноќевање за едно лице во соба (со 6, 8 или 10 кревети) во Hostel Mild во вредност од 610 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

Вредност

610 ден.

Попуст

43%

Заштеда

260 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е по лице за сместување во соба (со 6, 8 или 10 кревети)

*Понудата на важи за Нова Година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.09.2023 до 27.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби телефон на 077 729 905
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на хостелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Hostel Mild е комплетно нов хостел и во склоп на него има и кафе бар. Собите во хостелот се со 6, 8 и 10 кревети, а максимум гости кои можат да престојуваат е 62. Има приватен паркинг, а за секој гостин следува бесплатна лежалка на плажата (Lazaro Beach на Св.Стефан)

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.