Дестинација Македонија! Планинско опуштање (Октомври)! 14% попуст на ноќевање за две лица во Апартмани Бубамара, Крушево во вредност од 1500 ден. по цена од 1290 ден.

Цена

1290 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

14%

Заштеда

210 ден.

Купени: 2

 • ул.Коча Миленку бр.58 Крушево, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  075 202 190

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две лица во Апартмани Бубамара, Крушево

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.07.2023 до 31.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Сместувањето e во студија за максимум 4 лица
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Апартмани Бубамара

Лоцирани во центарот на градот, на само 50 метри од градскиот плоштад, апартманите „Бубамара“ Ви нудат пријатен престој во удобни и модерно опремени студија. Дозволете вашиот одмор во Крушево да биде повеќе од прекрасен! 

 • Сместување во комплетно опремени нови студија за максимум 4 лица
 • Локација: строг центар на Крушево (на само 50 метри од градскиот плоштад)
 • Сопствена кујна
 • Сопствена бања
 • Кабелска телевизија
 • Идеално и комфорно место како за фамилии така и за парови
 • Бесплатно WiFi
 • Бесплатно паркинг место

За дополнително задоволство на гостите во „Бубамара“! Летна тераса каде што може да се дружите и забавувате во прекрасен амбиент кој располага со:

 • скара, фурна и летна кујна
 • нишалка
 • пинг - понг маса и
 • МНОГУ позитивна енергија! 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.