Дестинација Македонија! Одморете се во Радожда, Струга (Септември-Октомври)! До 21% попуст на ноќевање за 2 или 4 лица по избор во Вила Мариј Блаж

img

Цена од

1500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1900 ден.

Попуст

21%

Заштеда

400 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • Струга, Македонија

  Одведи ме таму

  070 752 706; 046 787 056

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за две лица во двокреветна соба 1,900 ден. (31 еур)
1,500 ден. (24 еур)
Ноќевање за четири лица во четирикреветна соба 2,500 ден. (40 еур)
2,000 ден. (32 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.03.2023 до 04.10.2023
 • Потребно е да го приложите отпечатен ваучерот при пристигнувањето
 • Пред купување на купонот е задолжителна е претходна резервација на телефон: 070 752 706 , 046 787 056
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Вила Мариј Блаж се наоѓа во Радожда на самиот брег на Охридското езеро. Располага со 5 двокреветни и една четирикреветна соба, комплет реновирани. Секоја соба е со поглед на езерото. Опремени со ТВ и интернет, летна кујна и пространа тераса за седенки.
Пред вилата има сопствена плажа и паркинг. Во самата вила е и рибниот ресторан каде може да ги вкусите сите видови на рибни специјалитети.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.