НАЈГОЛЕМА АКЦИЈА НА ВЕЛОСИПЕДИ, СКИ И ВЕЛОСИПЕДСКА ОПРЕМА! Купон по избор со кој добивате до 40% попуст на облека, велосипеди, скии, опрема и велосипедски додатоци од над 30 познати светски брендови во Nomad

РАСПРОДАДЕНО

НАЈГОЛЕМА АКЦИЈА НА ВЕЛОСИПЕДИ, СКИ И ВЕЛОСИПЕДСКА ОПРЕМА! Купон по избор со кој добивате до 40% попуст на облека, велосипеди, скии, опрема и велосипедски додатоци од над 30 познати светски брендови во Nomad

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 239

 • Ул. Кирил и Методиј бр.20, Скопје

 • 02 3212 844

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 21:00 Саб: 10:00 - 18:00

Добивате

Купон по избор со добивате попуст на облека, велосипеди, скии, опрема и велосипедски додатоци од над 30 познати светски брендови:

 • 40% попуст на сите производи од брендовите: Campagnolo, Helly Hansen, Dare 2be, F-Lite, HAD, X-Bionic, Savoy, Gerber, Sigg, Ticket To The Moon, Alpina Sports
 • 35% попуст на сите производи од брендот: Kreidler
 • 30% попуст на сите производи од брендовите: Rossignol, Ghost (Mountain Bikes), Haibike (Mountain Bikes), Winora, Micro, Chillafish, SKS, AXA, Silva, Light My Fire, GSI Outdoors, Littlelife, Zainer, Braun, Dynafit
 • 20% попуст на сите производи од брендовите: Ghost (Road Bike), Ghost (E-Bike), Haibike (E-Bike), Suunto
 • 20% попуст на делови и додатоци за велосипеди

*Попустот важи за СИТЕ производи: ски облека, скии, велосипеди и велосипедска опрема и додатоци


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2018 до 28.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за продавницата Nomad на ул. Кирил и Методиј бр.20
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата Nomad
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Попустот од купонот не може да се комбинира со актуелните акции и попусти во продавницата

Опис

Специјализирана продавница за велосипеди од врвни светски брендови, најсовремена велосипедска опрема и професионален сервис.

Продавницата располага со висококвалитетна облека, обувки и велосипедска опрема од следните брендови: Campagnolo, Helly Hansen, Dare 2be, F-Lite, HAD, X-Bionic, Savoy, Gerber, Sigg, Ticket To The Moon, Alpina Sports, Kreidler, Rossignol, Ghost (Mountain Bikes), Winora, Micro, Chillafish, SKS, AXA, Silva, Light My Fire, GSI Outdoors, Littlelife, Zainer, Braun, Dynafit, Ghost (Road Bike), Ghost (E-Bike), Haibike, Suunto

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ