Специјална зделка за сите скијачи и бордери! 40% попуст на комплетен сервис на скии или сноуборд во вредност од 1000 ден. по цена од 599 ден. во NOMAD

РАСПРОДАДЕНО

Специјална зделка за сите скијачи и бордери! 40% попуст на комплетен сервис на скии или сноуборд во вредност од 1000 ден. по цена од 599 ден. во NOMAD

Цена

599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 135

 • Ул. Кирил и Методиј бр.20, Скопје

 • 02 3212 844

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 21:00 Саб: 10:00 - 18:00

Добивате

Комплетен сервис на скии и сноуборд:

 • сервисирање на база
 •  острење кантови
 •  нанесување на восок и полирање

*Сервисот на базата и кантовите се врши комплетно машински.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2018 до 28.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Ако не можеш да го подобриш стилот, можеш да го подобриш бордот. Сега со специјална NOMAD зделка по специјална GROUPER цена.

Комплетниот сервис на Скии и Сноуборд опрема опфаќа сервисирање на база, острење кантови, нанесување на восок и полирање. Сервисот на базата и кантовите се врши комплетно машински.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.