ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Нови зимски авантури со најдобрата опрема од NOMAD! Купон по избор со кој добивате до 50% попуст на целиот асортиман на скијачка опрема, облека, велосипеди, велосипедски додатоци и скутери

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 878

 • Ул. Кирил и Методиј бр.20, Скопје

  Одведи ме таму

  02 3212 844

Добивате

Опции на понудата:

Купон за скијачка и велосипедска облека, обувки, опрема, скутери (тротинети) и Thule носачи за скии и велосипеди 99 ден.
Купон за скии, бордови, велосипеди и Thule кровни кутии 299 ден.

Купон за попуст по избор:

 • Купон од 99 ден. за облека, обувки, скијачка опрема, спортски додатоци и детски скутери (тротинети)
 • Купон од 299 ден. за скии, бордови, велосипеди и Thule кровни кутии

Со избраните купони добивате:

 • 50% попуст на сноуборд опрема
 • 40% попуст на ски опрема
 • 30-50% попуст на ски облека
 • 30-40% попуст на велосипеди, велосипедска опрема и облека
 • 30% попуст на скутери и додатоци за скутери

*Достапни брендови: Rossignol, Blizzard, Tecnica, Dynafit, Northwave, Drake, Colmar, CMP – Campagnolo, Helly Hansen, Dare2b, Reusch, Alpina Sports, F-lite, Micro, Ghost, Lombardo, Kreidler, Winora, Haibike, Muc-off, Zanier, SKS, AXA, Chillafish, Shimano, Thule, Suunto, GoPro

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.01.2020 до 07.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За дел од производите има можност за плаќање на 6 рати без камата.
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Nomad
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

ЗОШТО ОВАА ЗДЕЛКА Е ЗЛАТНА?

⭐ Најквалитетна скијачка и велосипедска опрема.

⭐ Современа услуга и ентериер по светски стандарди.

⭐ Омилена продавница на сите скијачи, бордер и вело ентузијасти!

Nomad Mobility ги инспирира луѓето да бараат авантури и да ја уживаат слободата во движењето. Специјализирана продавница и сервис за скии и велосипеди, најсовремена велосипедска и ски опрема. Во Nomad ќе најдете облека, обувки и опрема од врвни светски брендови, за сите ваши активности и потреби.

Nomad Mobility располага со високо квалитетна облека, обувки, велосипедска и скијачка опрема од следниве брендови: Rossignol, Blizzard, Tecnica, Dynafit, Northwave, Drake, Colmar, CMP – Campagnolo, Helly Hansen, Dare2b, Reusch, Alpina Sports, F-lite, Micro, Ghost, Lombardo, Kreidler, Winora, Haibike, Muc-off, Zanier, SKS, AXA, Chillafish, Shimano, Thule, Suunto, GoPro и други.

Добредојдовте во нашиот свет, каде што љубовта кон природата и здравиот начин на живот и движење ќе ве одведат. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.