12 ја следат оваа компанија


Nopalin (200 таблети)

1518 ден.

Шифра:

CV0216

Опис

Таблети со растителни влакна од кактус нопал Производот Nopalin е направен од стеблото на кактусот нопал. Тој ја помага регулацијата на метаболизмот на јаглехидратите и е богат извор на растителни влакна, витамини (Б1, Б2, ниацин) и минерали. Дозирање: 2 таблети 3 пати на ден пред оброк, или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 33 СОСТАВ 300 мг Дехидриран нопал ВНИМАНИЕ! Секогаш земајте го производот Nopalin со многу течност за да го помогнете бабрењето на растителните влакна и да го помогнете создавањето на чувство на ситост Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.